פרופ' ירון זליכה יבדוק את המוסדות הכלכליים בהסתדרות המורים

יפה בן דוד מינתה את פרופ' זליכה לתפקיד היועץ הכלכלי בהסתדרות. מינוי נוסף של המזכ"לית הנכנסת: החזרתו של עו"ד בני כהן לתפקיד היועץ המשפטי

פרופ' ירון זליכה (תחת רישיון CC BY-SA)

פרופ' ירון זליכה (תחת רישיון CC BY-SA)

בישיבת הנהלת הסתדרות המורים, שנערכה היום, הודיעה יפה בן דוד, מזכ"לית הסתדרות המורים הנכנסת, על מינויים חדשים במטרה, כך הסבירה, לבנות מערך בקרה, לצורך שמירה על ניקיון הסתדרות המורים, הגדלת השקיפות והרחבת מתן השירותים לחברים.

המינוי הראשון שהובא לאישור ההנהלה הוא מינויו של פרופ' ירון זליכה לתפקיד היועץ הכלכלי של הסתדרות המורים. על פרופ' זליכה הוטל לבצע בחינה ובקרה של המוסדות הכלכליים של הסתדרות המורים, בדיקת מעמדה וסמכויותיה של הסתדרות המורים בבנק מסד ובחינת מצבה הכלכלי של הסתדרות המורים. פרופ' זליכה, המשמש כראש בית הספר לראיית חשבון וניהול כספים בקריה האקדמית אונו, השתתף באחרונה בסדרת הטלוויזיה "מגש הכסף" המנתחת את המצב החברתי והכלכלי של מדינת ישראל.

המינוי הנוסף הוא חידוש מינויו של עו״ד בני כהן, אשר שימש בעבר כיועץ משפטי של הסתדרות המורים והתפטר מתפקידו בתקופת כהונתו של יוסי וסרמן. בן דוד ביקשה מעו״ד כהן להציע תכנית מסודרת להבטחת שירות משפטי לכלל ציבור המורים וציינה כי לא יתכן שעובדי הוראה יאלצו לממן מכיסם יעוץ וליווי משפטי מול מעסיקים וכי מדובר בשירות שהסתדרות המורים כאיגוד מקצועי מחויבת לתת לחבריה. בן דוד הוסיפה כי התכנית שתוצע אמורה להצמיד יועצים משפטיים לסניפים, על מנת שיהיו נגישים למורים הנזקקים להם.

 

תגובות

comments

אולי תתעניינו גם ב: